مقالات آتش بازی

گل آرایی

گل آرایی

هدف ما این است که با استفاده از چیدمان گل های تازه به عنوان دکور مراسم، به ارتقای رویداد شما کمک کنیم. همراه ما در بررسی گل آرایی در رویدادهای گوناگون باشید.

گل آرایی چیست؟

تزیینات یکی از ضروری ترین ویژگی های هر رویدادی است و نمایش گل راه خوبی برای بیان یک بیانیه واقعی در مراسم شما است.
با این حال، چه به دنبال گل آرایی برای رویدادها باشید و چه برای جشن تولد، باید به دقت در نظر گرفته شوند تا فضای رویداد خود را تنظیم کنید و ظاهر آن را زیبا کنید.
مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان، به ایجاد چشم انداز برند شما از طریق هر شکوفایی کمک می کند.
ما بر این باوریم که گل‌های یک رویداد، بسط برند و شخصیت شما هستند. بنابراین زمانی را صرف شناخت شما و برندتان می‌کنیم، زیرا ترتیبات سفارشی‌سازی شده کاملی را برای رویداد شما ایجاد می‌کنیم.
همه چیدمان های گل ما به صورت سفارشی با گل های تازه ساخته می شوند، بنابراین هر چیدمان منحصر به فرد و متمایز است.
گل آرایی چیست

گل آرایی چیست

بررسی گل آرایی

از گل ها به عنوان وسیله ای برای بیان احساسات استفاده می شود، گلها شادی را به ارمغان می آورند.

زیبایی فوق العاده آنها به راحتی توجه را به خود جلب می کند و ممکن است از نظر بصری برای هر کسی خوشایند باشد. آیا به این فکر کرده اید که چه گل آرایی برای عزیزانتان بهتر است؟ یا به دنبال یک انتخاب عالی به عنوان هدیه ای  یا مناسبتی هستید که ارزش جشن گرفتن را داشته باشد؟

گل آرایی S شکل

همانطور که از نام آن مشخص است، این نوع گل آرایی به شکل حرف انگلیسی S است و به طراحی هوگارت نیز معروف است.

آنها با انحنای فوق العاده و جذاب برای هر مناسبت مهمی ارائه شده اند. این گل آرایی پیچیده می تواند بهترین ظاهر و احساس را از هر جشن خاصی که فکرش را بکنید به نمایش بگذارد.

از برگ ها به عنوان پرکننده استفاده می شود تا گل را برجسته نشان دهد. این ترکیب بسیار بزرگ می‌باشد و افراد را به دلیل منحصر به فرد بودنشان برای مدت طولانی خیره می کنند و ظرافت را مشخص می کنند.

گل آرایی بیضی شکل

این یک نوع گل آرایی جذاب است که به شکل بیضی شکل است و توسط بسیاری از گلفروشان در بسیاری از نقاط جهان به شدت توصیه می شود.

برای ایجاد گل آرایی های مختلف مانند دسته گل، سبد و دسته، گل ها، ساقه های سبز و برگ ها را برش داده و به شکل های بیضی در می آورند.

هنگامی که چیدمان از بیرون مشاهده می شود، بسیار متراکم و پرپشت به نظر می رسد و آن را بسیار جذاب می کند. این گل آرایی فوق العاده بیشتر هم برای دکوراسیون داخلی و هم برای تزیین مراسم استفاده می شود.

گل آرایی افقی

بسیاری از شرکت های گل و گل فروشی در سراسر جهان از این گل آرایی استفاده می کنند و بنابراین بسیار رایج می‌باشد.

برای این منظور از گل هایی با رایحه قوی مانند یاس استفاده می شود. سایه های مختلف گل ها را می توان به صورت ردیفی یا زیگزاگ مرتب کرد.

ظروف کم عمق بیشتر در جایی استفاده می شود که گل های بزرگ کانونی همراه با شاخه ها آمده و به سمت زمین فرود می آیند.

ممکن است بخواهید از گل هایی مانند گل رز و میخک اجتناب کنید زیرا در این چیدمان به خوبی خودنمایی نمی کنند. گل ادریسی و گل مروارید می توانند زیبایی خود را در یک آرایش افقی نشان دهند.

گل آرایی در رویداد های مختلف

گل آرایی در رویداد های مختلف

گل آرایی عمودی

امکانات خلاقانه با این نوع گل آرایی در واقع نامحدود است. گل‌هایی که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند، گل‌هایی هستند که ساقه‌های بلندتری دارند و رنگ‌های مختلف نیز در این گل آرایی عالی مانند دسته‌های گل، سبد و فرم‌های پر از گلدان قرار می‌گیرند.

هرچه گل آرایی بلندتر باشد، تأثیر دیدنی‌تری بر آن می‌گذارد! معمولاً این چیدمان ها با ترکیب و مخلوطی از انواع گل ها با اندازه ها و شکل های مختلف ساخته می شوند.

مشتریان در سراسر جهان از این گل آرایی خاص و همچنین شرکت های گل فروشی لذت می برند. این می تواند یک هدیه عالی در مناسبت های خاص مانند عروسی و تولد باشد.

گل آرایی هلالی

این چیدمان بی‌نظیر و بی‌عیب به شکل C است، دقیقاً مانند ماه.

این یک هدیه عالی برای یک رویداد لذت بخش مانند ماه رمضان است که توسط برادران و خواهران مسلمان ما جشن گرفته می شود، به دلیل زیبایی خطوط منحنی برازنده، فضای متفاوتی را ارائه می دهد.

گل آرایی مثلثی
شکل این گل آرایی مثلثی است همانطور که از نامش پیداست که بیشتر در جشن های عروسی و مراسم عروسی استفاده می شود. بلندترین ساقه گل یا گل برجسته در مرکز قرار می گیرد و گل های دیگر به سمت پایین در طرفین قرار می گیرند تا شکل مثلثی حفظ شود.
گل آرایی در طرح‌های بسیار متفاوت یا ترکیب‌های بی‌پایان وجود دارد و همه آنها برای مناسبت‌هایی مانند:
  • سالگرد
  • تولد
  • ازدواج
  • جشن‌های دیگر طراحی شده‌اند.

نکات گل آرایی

اگر رویداد شما در یک مکان کوچک برگزار می شود، گل آرایی را می توان به صورت ظریف روی میزها نمایش داد .

طرح های بلند موثرتر از طرح های پهن خواهند بود و گل های ظریف مانند رزهای ژولیده ایده آل هستند تا مهمانان زیبایی خود را از نزدیک ببینند.

در مقابل، مکان‌های بزرگ‌تر فضایی برای تزئینات دقیق‌تر خواهند داشت و نمایش‌های بزرگ مملو از شاخ و برگ هر فضای خالی را به شکلی تماشایی پر می‌کنند.

انتخاب گل آرایی مناسب برای رویدادهای مناسب با محل برگزاری، بخش بزرگی از موفقیت شما است.

FlowerArrangement

FlowerArrangement

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپگروه بای فایروک پیام دهید.

لحن رویداد خود را مطابقت دهید
گل‌هایی که انتخاب می‌کنید به نوع رویدادی که برنامه‌ریزی می‌کنید بستگی دارد، زیرا باید سبک و فضای مناسبت شما را تکمیل کنند.
به عنوان مثال، گل های قرمز بزرگ ممکن است برای یک مهمانی ولنتاین مناسب باشند، در حالی که یک کنفرانس احتمالاً با ترتیبات ظریف تری از سایه های روشن تر همراه خواهد بود.
برای رویدادهای رسمی
گل‌های زیبا و چشم‌گیر مانند ارکیده، برگ‌های استوایی، آنتوریوم یا گل‌های خطی مانند سرخس‌های پر بافت به زیبایی در رویدادهای رسمی مانند معرفی محصول یا مراسم اهدای جوایز کار می‌کنند. ترتیبات باید ظریف و با دقت انتخاب شوند. زیاده روی در آن می تواند توجه مهمانان شما را از موضوع مورد نظر منحرف کند.
همچنین به یاد داشته باشید که همه گل‌ها معانی عمیق‌تری دارند، بنابراین در حالی که گل رز شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، جایگاه آنها به عنوان نماد عشق ممکن است آن‌ها را برای یک رویداد تجاری مناسب‌تر نسازد.
با این حال، زنبق بنفش که نماد خرد است و ارکیده که نشان دهنده بلوغ و ظرافت است، هر دو مناسب هستند.
رنگ ها نیز باید عاقلانه انتخاب شوند، شاید طوری انتخاب شوند که با آرم و رنگ های کسب و کار شما مطابقت داشته باشند تا برند شما را تقویت کنند.
حتی گل‌هایی که برای راه‌اندازی محصول تجاری استفاده می‌کنید به تم و زیبایی‌شناختی گسترده‌تر بستگی دارد. برخی دیوارهای گل‌های لوکس و ورودی‌های قوسی با شکوفه‌های زیبا را انتخاب می‌کنند تا ظاهری پر زرق و برق داشته باشند.
برای رویدادهای غیر رسمی
سالگردها، تولدها از گل آرایی های کوچکتر و عجیب تر بهره مند می شوند.
برای رویدادهای غیر رسمی، طیف وسیعی از گزینه‌ها برای بازی وجود دارد. به عنوان مثال، می‌توان آنها را برای فردی که این عملکرد را برای او میزبانی می‌کنید، شخصی‌سازی کرد.
می‌توانید از رنگ‌ها و گل‌های مورد علاقه آنها برای الهام گرفتن استفاده کنید یا از یک موضوع خاص پیروی کنید. به عنوان مثال، یک مهمانی ساحلی، می تواند دکوراسیون شما را به روی مجموعه ای از گل های استوایی باز کند.
(گل آرایی)

(گل آرایی)

ممنون که همراه ما در مقاله گل آرایی بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.