مقالات آتش بازی

نورافشانی در اختتامیه

نورافشانی در اختتامیه

قطعا هر رویداد و مراسم و جشنواره ای با یک ایده بکر پایان شکوهمندی را از آن خود می‌کند. یکی از این ایده های جذاب اجرای نورافشانی در اختتامیه می‌باشد که امروز قصد داریم درباره آن صحبت کنیم. همراه ما تا پایان مقاله باشید.

اجرای دستگاه آتش بازی در اختتامیه

مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان خدمات آتش بازی را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند. که در مقاله های قبل به طور گسترده درباره خدمات آتش بازی در مراسم عروسی و اعیاد مذهبی و ملی اشاره کردیم. که برای آشنایی با هر یک از موارد اشاره شده ، می‌توانید به قسمت مجله آتش بازی در سایت رجوع کنید.

علاوه بر خدمات اشاره شده، بای فایرورک از لوازم آتش بازی برای برگزاری هر چه زیباتر شدن جشن اختتامیه نیز بهره می‌برد که باهم به آن نگاهی می‌اندازیم. همراه ما باشید.

اختتامیه یک مراسم، جشن، کنسرت، کسب و کار و حتی جشنواره های گوناگون از جمله جشنواره فجر ممکن است رویدادهای مختلفی به همراه داشته باشند. جنبه‌های گوناگونی وجود دارند که می‌توانند به موفقیت حرفه‌ای آن مراسم کمک کنند که باید آن‌ها را مد نظر قرار دهید. یکی از این جنبه‌ها اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه می‌باشد.

علاوه بر خدمات اشاره شده، بای فایرورک به اجرای نورافشانی در اختتامیه نیز می‌پردازد که باهم به آن نگاهی می‌اندازیم.

نحوه اجرای نورافشانی در اختتامیه

قطعا بخش مهم نورافشانی و خدمات آتش بازی در مجالس و مراسم به لوازم آن بستگی دارد که آن را به طور کل به دو دسته زیر تقسیم بندی می‌کنیم:

زمینی

هوایی

که خود آتش بازی زمینی در واقع به دو دسته زیر تقسیم می‌شوند :

گرم

سرد

در ادامه قصد داریم به کاربرد وسایل آتش بازی جهت نورافشانی در اختتامیه بپردازیم.

هر کدام از این آتش بازي ها و نور افشاني ها توسط وسايل مخصوصي انجام مي شود که بسته به نوع مراسم و محل برگذاري، میتوان از آن استفاده برد و به اجرای خدمات آتش بازی در مجالس و مراسم پرداخت.

پروانه آتش بازي 

از جمله لوازم نورافشانی در اختتامیه باید به پروانه اشاره کرد. با روشن کردن پروانه، این محصول به سمت آسمان پرواز کرده (حدود 10 متر ) و زیبایی فوق العاده ای را خلق می‌کند. لازم به ذکر است هنگام پرواز از خود نور هم ساطع می کند که زمان اجرای آن 10 ثانیه می‌باشد و دارای رنگ های قرمز، سبز، زرد، نقره ای می‌باشد.

نورافشانی در اختتامیه(پروانه)

نورافشانی در اختتامیه(پروانه)

چلچله و انواع آن

در ادامه نورافشانی در اختتامیه باید به چلچله اشاره کنیم که بی­ صدا می‌باشد و عملکردی تقریبا مشابه با کهکشان دارد.

چلچله مانند یک خط نورانی به سمت آسمان پرتاب می‌شود و نورافشانی بسیار جذابی را نمایانگر می‌کند ولی انفجاری توسط آن صورت نمی­گیرد.

  • چلچله شهاب 8 شوت 
  • چلچله 6 شوت 
  • چلچله 36 شوت
راکت آتش بازی آسمانی 

از بهترین ایده های نورافشانی و آتش بازی در اختتامیه می‌باشد. در اجرای این وسیله آتش بازی ،که خیلی شبیه به پروانه عمل می کند با این تفاوت که مستقیم به آسمان میرود و خاموش می شود. پس از روشن کردن آن می تواند تا ارتفاع 15 متر هم بالا رفته و و خطی از نور در آسمان ایجاد کند.

نورافشانی در اختتامیه(راکت آتش بازی)

نورافشانی در اختتامیه(راکت آتش بازی)

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ  گروه بای فایروک پیام دهید.

کهکشان چند شوت

در اجرای نورافشانی در اختتامیه باید به کهکشان اشاره کرد که مانند سایر لوازم نورافشانی وقتی به آسمان شلیک می‌شود تولید نور و صدا می کنند و با توجه به رنگ و طرحی که دارند و با توجه به انواع آن که به تعداد شوت بستگی دارد، به شکل گل های زیبا و آتشین در آسمان نمایان می شوند. که باهم نوع چند شوت را بررسی می‌کنیم.

کهکشان 10 شوت نارگستر:

این کهکشان با کالیبر 1 اینچ و با 10 شوت به این صورت اجرا می‌شود که تا ارتفاع 50 متر نور افشانی زیبایی خلق میکند. این کهکشان علاوه بر عروسی مخصوص انواع جشن های خصوصی و عمومی، اختتامیه ها و خصوصا برای اجرا در چهارشنبه سوری می باشد.

کهکشان 8 شوت نارگستر:

این کهکشان نیز همانند مورد قبلی با 8 شوت و تا ارتفاع 50 متر نور افشانی زیبایی ایجاد میکند.

نحوه اجرای آن به این صورت می‌باشد که با روشن کردن فیتیله، کهکشان 8 شلیک به صورت اتوماتیک پرتاب می شود و به شکل گل در ارتفاع 50 متری عمل میکند.

سایر کهکشان های موجود برای خدمات آتش بازی در مجالس و مراسم:
  • 12 شوت
  • 7 شوت 2 اینچ
  • 16 شوت 2 اینچ
  • 25 شوت 2 اینچ
  • 9 شوت 1 اینچ
نورافشانی در اختتامیه(کهکشان)

نورافشانی در اختتامیه(کهکشان)

برای مشاهده سایر محصولات به قسمت فروشگاه سایت رجوع کنید.

ممنون که همراه ما در مقاله نورافشانی در اختتامیه بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای بهترین ایده های نورافشانی در افتتاحیه و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.