مقالات آتش بازی

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری

همان طور که می‌دانید تا چهارشنبه سوری چیزی نمانده است. این روزها آتش بازی و نورافشانی رکن اساسی در برگزاری یک مراسم و جشن شکوهمند دارد. همراه ما با راهنمای خرید لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری باشید.

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری

چهارشنبه سوری از نخستین جشن از مجموعهٔ جشن‌ها و مناسبت‌های نوروزی می‌باشد. اگر تصمیم به برگزاری هر چه زیباتر شدن این جشن دارید، اجرای آتش بازی جشن نوروز را به تیم حرفه‌ای و باسابقه‌ی مجموعه بای فایرورک بسپارید.

مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان خدمات آتش بازی را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند. که در مقاله های قبل به طور گسترده درباره خدمات آتش بازی در مراسم عروسی و اعیاد مذهبی و ملی اشاره کردیم. که برای آشنایی با هر یک از موارد اشاره شده ، می‌توانید به قسمت مجله آتش بازی در سایت رجوع کنید.

علاوه بر خدمات اشاره شده، بای فایرورک از لوازم آتش بازی برای چهارشنبه سوری نیز بهره می‌برد که باهم به آن نگاهی می‌اندازیم. همراه ما باشید.

بررسی لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری

به طور کل باید اشاره کنیم که لوازم آتش بازي به دو دسته :

زمینی

هوایی

تقسیم می‌شوند. که آتش بازي زميني خود به دو دسته :

گرم

سرد

از هم تفکیک مي شوند.

مشعل های آتش بازی

از لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری باید به مشعل آتش بازی اشاره کنیم که در ابعاد و مدل های گوناگونی تهیه و تولید می‌شود که ما چند مورد آن را بررسی و کاربرد های هر یک را می‌گوییم .

1)مشعل مدادی:

مشعل مدادی دارای اندازه کوچک می‌باشد اما نوردهی بسیار عالی دارد و تا مدت زمان 50 ثانیه نورافشانی میکند و تا ارتفاع یک متر بالا میرود.
مشعل مدادی در رنگهای مختلف نظیر : سبز و زرد و قرمز موجود می باشد.

2)مشعل آبشاری:

نمونه ای دیگر برای خرید لوازم آتش بازی برای چهارشنبه سوری ، مشعل آبشاری می‌باشد. وجود جرقه های رنگی و مدت زمان بالای سوخت جذابیت خاصی به مشعل آبشاری بخشیده است.
که آن را مناسب برای عکاسی و فیلم برداری کرده است.
مدت زمان سوخت آن 90 ثانیه می‌باشد و تا ارتفاع 1 متر بالا می‌رود.

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری(مشعل)

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری(مشعل)

راکت آتش بازی آسمانی

در خرید لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری ، راکت آتش بازی آسمانی گذینه بسیار خوبی می‌باشد که بسیار شبیه به پروانه عمل می کند به این صورت است که پس از روشن کردن این محصول، آن را می تواند تا ارتفاع 15 متر به بالا فرستاد.

اما تفاوت آن با پروانه این می‌باشد که این محصول به طور مستقیم به آسمان میرود و خاموش می‌شود.
همچنین وقتی به بالا پرتاب می‌شود خطی از نور در آسمان شکل می‌دهد.

به طور کلی استفاده از لوازم آتش بازی هوایی باید به گونه ای باشد که در فضای باز انجام گیرد.

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری(راکت آتش بازی آسمانی)

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری(راکت آتش بازی آسمانی)

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

انواع کهکشان

در خرید لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری نباید از کهکشان غافل شد. کهکشان نیز مانند سایر لوازم نورافشانی وقتی به آسمان شلیک می‌شود تولید نور و صدا می کنند و با توجه به رنگ و طرحی که دارند و با توجه به انواع آن که به تعداد شوت بستگی دارد، به شکل گل های زیبا و آتشین در آسمان نمایان می شوند. که باهم انواع آن را بررسی می‌کنیم.

کهکشان 10 شوت نارگستر:

این کهکشان با کالیبر 1 اینچ و با 10 شوت به این صورت اجرا می‌شود که تا ارتفاع 50 متر نور افشانی زیبایی خلق میکند. این کهکشان مخصوص انواع جشن های خصوصی و عمومی، افتتاحیه ها و خصوصا برای اجرا در چهارشنبه سوری می باشد.

کهکشان 8 شوت نارگستر:

این کهکشان نیز همانند مورد قبلی با 8 شوت و تا ارتفاع 50 متر نور افشانی زیبایی ایجاد میکند.

نحوه اجرای کهکشان آتش بازی در چهارشنبه سوری: به این صورت می‌باشد که با روشن کردن فیتیله، کهکشان 8 شلیک به صورت اتوماتیک پرتاب می شود و به شکل گل در ارتفاع 50 متری عمل میکند.

کهکشان تک شوت:

در خرید لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری ، این محصول در رده سبک آتش بازی هوایی قرار می‌گیرد و یکی از جمله نورافشانی های زیبا به شمار می آید که دارای کالیبر 2 اینچ و سوخت 15 ثانیه می‌باشد. کهکشان تکی به این صورت اجرا می‌شود که در ارتفاع 50 متری در رنگهای متنوع و گوناگون جلوه های ویژه بصری زیبایی خلق میکند.

سایر کهکشان های بای فایرورک جهت نورافشانی در چهارشنبه سوری:

  • 12 شوت
  • 7 شوت 2 اینچ
  • 16 شوت 2 اینچ
  • 25 شوت 2 اینچ
  • 9 شوت 1 اینچ
لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری(کهکشان)

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری(کهکشان)

چرخونک آتش بازی

در خرید لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری ، چرخونک از جمله لوازم آتش بازي گرم زمینی است که برای کودکان بسیار شادی آور و هیجان انگیز می‌باشد. با کمترین هزینه میتوانند باعث سرگرمی شوند و همچنین کاملا ایمن و بی خطر باشند. نحوه اجرای آن با توجه به نوع طراحی که دارد می تواند روی زمین بچرخد و از خود نور (آتش) رنگی و خیره کننده تولید کنند.

پروانه آتش بازي

از معرفی محصولات جدید آتش بازی باید به پروانه اشاره کنیم. با روشن کردن پروانه به سمت آسمان پرواز کرده (حدود 10 متر ) و زیبایی فوق العاده ای را خلق می‌کند. لازم به ذکر است هنگام پرواز از خود نور هم ساطع می کند که زمان اجرای آن 10 ثانیه می‌باشد و دارای رنگ های قرمز، سبز، زرد، نقره ای می‌باشد.

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری(پروانه)

لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری(پروانه)

لازم به ذکر است که تیم ما علاوه بر محصولات و لوازم آتش بازی و نورافشانی ، از دستگاه های جلوه صحنه نیز بهره می‌برد. تمام دستگاه های موجود در سایت بای‌ فایرورک از جمله دستگاه های دستگاه ریل تانگو، دستگاه فرفره گردان، دستگاه ریموت بال فرشته و دستگاه یخ خشک که تا یک سال دارای گارانتی می‌باشند و همچنین خدمات پس از فروش مادام العمر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه های موجود با ما در ارتباط باشید.

ممنون که همراه ما در مقاله( لوازم نورافشانی در چهارشنبه سوری )بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.