مقالات آتش بازی

اجرای نورافشانی عروسی

اجرای کهکشان در عروسی

امروزه وسایل آتش بازی پایه ثابت اعیاد، جشن‌ها و عروسی‌ها می‌باشد. استفاده از این وسایل به مراسم زیبایی چشمگیری می‌بخشد از جمله اجرای نورافشانی عروسی

اجرای نورافشانی عروسی

همان طور که می‌دانید امروزه آتش بازی و نورافشانی پایه ثابت مراسم چهارشنبه سوری، اعیاد، جشن‌ها و عروسی‌ می‌باشد.

برای آشنایی با وسایل آتش بازی و نورافشانی بر روی لینک کلیک کنید.

نور افشانی در عروسی

نور افشانی در عروسی

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

آتش بازی در دو مدل زمینی و آسمانی اجرا می شود که هر مدل شامل محصولات خاص خود می‌باشد.

استفاده از کهکشان در ورودی تالار

اجرای نورافشانی عروسی زمانی زیباتر و خاطره انگیز تر می‌شود که لحظه ورودی عروس و داماد باشد. که در کنار کهکشان می‌توان از منور و لانچر نیز استفاده نمود.

آتش بازی در ورودی تالار

آتش بازی در ورودی تالار

کهکشان چیست؟

نوعی از لوازم آتش بازی و نورافشانی می‌باشد که در آسمان ایجاد نور و صدا می کنند و بسته به طرح و رنگی که دارند به شکل گل های زیبا و آتشین در آسمان نمایان می شوند و تصاویر زیبایی خلق می‌کنند.

آتش بازی در رویداد ها، جشن ها و مراسم‌های مختلف از جمله عروسی(آشنایی با آتش بازی عروسی) مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت آتش بازی نمایشی است که با استفاده از وسایل آتش بازی مخصوص، اشکال و جلوه های زیبایی از انفجار و فوران مواد منفجره، را به وجود می آورد. اجرای نورافشانی عروسی نیز یکی از این موارد می‌باشد.

در واقع کهکشان همان منور می‌باشد با این تفاوت که بعد از اینکه یک مسیر عمودی را به سمت آسمان پشت سر می‌گذارد منفجر می‌شود و نورافشانی فوق‌العاده زیبایی را از خود به نمایش می‌گذارد؛ به همین منظور کهکشان آتش بازی جزو لوازم آتش بازی هوایی شناخته می‌شود.

کهکشان چیست؟

کهکشان چیست؟

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایرورک پیام دهید.

انواع کهکشان

تفاوت کهکشان ها در تعداد شوت های آن می‌باشد. در واقع به هر پرتابی که توسط کهکشان به آسمان می رود یک شوت می گویند.

به طور مثل کهکشان 8 شوت، 8 پرتاب دارد، طوری که 8 گل زیبا در آسمان نمایان می شود.

این کهکشان ها از 10 شوت گرفته تا 8 شوت، 6 شوت، 25 شوت، 9 شوت و … که از نظر تعداد شلیک، ارتفاع پرتاب و همچنین وزن با یکدیگر متفاوت می‌باشند.

نحوه کار

نحوه کار به این صورت می‌باشد که پس از روشن نمودن فیتیله به صورت پشت سرهم تا ارتفاع 50 متر نور افشانی می‌کند و گل های رنگارنگ را ایجاد می کنند.

ممنون که ما را در مقاله اجرای نورافشانی عروسی همراهی کردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.