مقالات آتش بازی

اجرای مه سنگین

اجرای مه سنگین

امروزه هر شخصی با ایده ها و خلاقیت های متفاوت می‌تواند مراسم خود را جذاب تر کند. از جمله تجهیزاتی که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد، دستگاه مه سنگین میباشد. با ما در نحوه اجرای مه سنگین همراه باشید.

اجرای مه سنگین

می‌توان گفت دستگاه مه سنگین یکی از تجهیزاتی است که امروزه برای جلوه بخشیدن بیشتر به جشن‌ها و مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که تاثیر بی نظیری روی مراسم‌ها و جذاب کردن فضا دارد.

اجرای دستگاه مه سنگین که عملا شبیه ساز افکت مه سنگین (مه غلیظی که به سطح زمین می رسد) می باشد.معمولا این دستگاه را با نام های دیگر نیز می‌شناسند مثل دستگاه ابر ساز

برای آشنایی بیشتر با دستگاه مه ساز بر روی لینک کلیک کنید.

دستگاه مه سنگین

دستگاه مه سنگین

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

نحوه اجرای دستگاه مه سنگین

دستگاه مه سنگین که به نام فوگ معروف می باشند.
نحوه اجرای مه سنگین به این صورت است که توسط مایع مخصوصی که درون آن ریخته می شود، مه یا بخار مصنوعی با تراکم بالا ایجاد می کند. همچنین دارای ریموت نیز هستند یعنی شما میتوانید هر وقت خواستید دستگاه را روشن و خاموش کنید.

تقسیم بندی دستگاههای مه ساز :

  • دستگاه مه ساز معمولی
  • دستگاه ابر ساز:

که خود شامل دو نوع می‌باشد :

♦ مایع مه سنگین

♦ مه سنگین با یخ خشک

در نمونه های قدیمی تر دستگاه های ابر ساز با یخ خشک کار می‌کردند اما در مدل های جدید با مایع ابر ساز کار می کنند و به این گونه است که نیازی به یخ شکن ندارند.

که البته هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند.

مزایای اجرای مه سنگین:

اما از مزایای آن می توان به راحتی استفاده از آنها و نگهداری بسیار راحت تر مایع ابر ساز اشاره کرد. چرا که از معایب دستگاه های ابر ساز قدیمی که با یخ خشک کار می‌کردند، طوری بود که استفاده از آنها سخت و نگهداری و تهیه یخ خشک دشوار بود.

می‌شود گفت تنها مزیت دستگاه های ابر ساز قدیمی که با یخ خشک کار می کنند ارزان تر بودن آنها بود.

اجرای مه سنگین در مراسم

اجرای مه سنگین در مراسم

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

کاربرد:

بیشترین کاربرد اجرای مه سنگین در تالارهای عروسی و هنگام رقص تانگو عروس و داماد می باشد و همچنین می‌توان به استفاده آن در کنسرت ها اشاره نمود.

اما اخیراً  به اجرای مه سنگین در برخی از برنامه‌های تلویزیونی می‌توان اشاره نمود .

انواع دستگاه مه سنگین

عمده تفاوت دستگاه های مه سنگین در (توان) آن ها می‌باشد، به این صورت که هرچه توان بیشتر باشد قدرت پوشش آن ها نیز بیشتر خواهد بود. مانند:

دستگاه مه سنگین یا یخ خشک ۳۰۰۰وات

انواع دستگاه مه سنگین

انواع دستگاه مه سنگین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.