مقالات آتش بازی

اجرای محصولات نورافشانی هوایی

اجرای محصولات نورافشانی هوایی

این روزها آتش بازی و نورافشانی رکن اساسی در برگزاری یک مراسم و جشن شکوهمند دارد. با اجرای محصولات نورافشانی هوایی در چهارشنبه سوری، عروسی و تولد و … سبب هرچه زیبا تر شدن این مراسم شوید.

اجرای محصولات نورافشانی هوایی

مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان خدمات آتش بازی را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند. که در مقاله های قبل به طور گسترده درباره خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، چهارشنبه سوری و همچنین اعیاد مذهبی و ملی اشاره کردیم. که برای آشنایی با هر یک از موارد اشاره شده ، می‌توانید به قسمت مجله آتش بازی در سایت رجوع کنید.

علاوه بر خدمات اشاره شده، بای فایرورک از محصولات نورافشانی هوایی نیز بهره می‌برد که باهم به چگونگی اجرای آن نیز می‌پردازیم.

قطعا بخش مهم خدمات آتش بازی و نورافشانی به لوازم آن بستگی دارد که آن را به طور کل به دو دسته زیر تقسیم بندی می‌کنیم:

زمینی

هوایی

در ادامه قصد داریم به لوازم نورافشانی هوایی و نحوه اجرای آن بپردازیم.

هر کدام از این آتش بازي ها و نور افشاني ها توسط وسايل مخصوصي انجام مي شود که بسته به نوع مراسم و محل برگزاري، میتوان از آن استفاده برد و به اجرای خدمات آتش بازی پرداخت.

بررسی اجرای محصولات نورافشانی هوایی

بررسی اجرای محصولات نورافشانی هوایی

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

بررسی اجرای محصولات نورافشانی هوایی

چلچله و انواع آن

برای اجرای محصولات نورافشانی هوایی باید به چلچله اشاره کنیم که بی­ صدا می‌باشد و عملکردی تقریبا مشابه با کهکشان دارد.

چلچله مانند یک خط نورانی به سمت آسمان پرتاب می‌شود و نورافشانی بسیار جذابی را نمایانگر می‌کند ولی انفجاری توسط آن صورت نمی­گیرد.

  • چلچله شهاب 8 شوت 
  • چلچله 6 شوت 
  • چلچله 36 شوت

راکت آتش بازی آسمانی :

این محصول هم برای اجرای نورافشانی هوایی بسیار مناسب است . در اجرای این وسیله آتش بازی ، خیلی شبیه به پروانه عمل می کند با این تفاوت که مستقیم به آسمان میرود و خاموش می شود. پس از روشن کردن آن می تواند تا ارتفاع 15 متر هم بالا رفته و و خطی از نور در آسمان ایجاد کند.

کهکشان و انواع آن

کهکشان­ ها توپ­ هایی می‌باشند که توسط لانچر­های مخصوص در یک خط عمود به سمت آسمان شلیک می‌شوند.

  • کهکشان 9 شوت 1 اینچ
  • کهکشان 25 شوت 2 اینچ
  • کهکشان 16 شوت 2 اینچ
  • کهکشان 7 شوت 2 اینچ
اجرای محصولات نورافشانی هوایی(کهکشان)

اجرای محصولات نورافشانی هوایی(کهکشان)

نوع دیگر از کهکشان ،کهکشان تکی توپ است، که به صورت زیر کار می‌کند.

روشن کردن این نوع توپ آتش بازی باید توسط اپراتور ها اجرا شود و به تخصص نیاز دارد و طریق مصرف آن از طریق لانچر ها پرتاب میشود.
توپ جلوه بیشتری نسبت به کهکشان و چلچله دارد و تا ارتفاع بیشتر از 50 متر بالا رفته و به شکل گل شکفته می‌شود.
مناسب برای مجالس ازدواج و جشن ها و مراسمات خاص

پروانه آتش بازي :

یکی از آیتم های جذاب برای خرید لوازم نورافشانی پروانه می‌باشد. با روشن کردن پروانه به سمت آسمان پرواز کرده (حدود 10 متر ) و زیبایی فوق العاده ای را خلق می‌کند. لازم به ذکر است هنگام پرواز از خود نور هم ساطع می کند که زمان اجرای آن 10 ثانیه می‌باشد و دارای رنگ های قرمز، سبز، زرد، نقره ای می‌باشد.

اجرای محصولات نورافشانی هوایی(پروانه)

اجرای محصولات نورافشانی هوایی(پروانه)

برای مشاهده سایر محصولات به قسمت فروشگاه سایت رجوع کنید.

ممنون که همراه ما در مقاله اجرای محصولات نورافشانی هوایی بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.