مقالات آتش بازی

اجرای محصولات سرد آتش بازی

اجرای محصولات سرد آتش بازی

این روزها آتش بازی و نورافشانی رکن اساسی در برگزاری یک مراسم و جشن شکوهمند دارد و خیلی از دوستان دنبال لوازم و وسایل جدید نورافشانی برای اجرای محصولات سرد آتش بازی در مراسمات مختلف هستند. همراه ما تا پایان این مقاله باشید تا به بررسی دقیق آن بپردازیم.

اجرای محصولات سرد آتش بازی

مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان خدمات آتش بازی را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند. که در مقاله های قبل به طور گسترده درباره خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، چهارشنبه سوری و اعیاد مذهبی و ملی اشاره کردیم. که برای آشنایی با هر یک از موارد اشاره شده ، می‌توانید به قسمت مجله آتش بازی در سایت رجوع کنید.

علاوه بر خدمات اشاره شده، بای فایرورک از محصولات جدید آتش بازی نیز بهره می‌برد که باهم به آن نگاهی می‌اندازیم. با ما همراه باشید.

هر کدام از اين آتش بازي ها و نور افشاني ها توسط وسايل مخصوصي انجام مي شود که بسته به نوع مراسم و محل برگزاري، میتوان از آن استفاده برد و به اجرای محصولات سرد آتش بازی پرداخت.

به طور کل باید اشاره کنیم که لوازم آتش بازي به دو دسته :

زمینی

هوایی

تقسیم می‌شوند. که آتش بازي زميني خود به دو دسته :

گرم

سرد

از هم تفکیک مي شوند. که نوع گرم آن دارای دود و بو می‌باشد و نوع سرد آن فاقد این موارد است.

بررسی اجرای محصولات سرد آتش بازی

بررسی اجرای محصولات سرد آتش بازی

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

آبشارها

آبشار یکی از مهم ترین لوازم آتش بازی و نور افشانی در جشن های عروسی می‌باشد که به دو نوع

  • آبشار گرم
  • آبشار سرد

تقسیم می شوند.

در مقایسه بین آبشار گرم  و سرد می توان گفت که کاربرد آبشار سرد بیشتر از آبشار گرم می‌باشد.

در ادامه به دلیل محبوبیت آبشار سرد می‌پردازیم و این که چرا آبشار سرد کابرد بیشتری دارد.

آبشار ها از تنوع بالایی برخوردار هستند، این تنوع به دو عامل

  • زمان سوخت
  • ارتفاع آبشار

بستگی دارد.

اجرای محصولات سرد آتش بازی(آبشار)

اجرای محصولات سرد آتش بازی(آبشار)

ریموت آبشار سرد

در اجرای محصولات سرد آتش بازی، در آبشار سرد به این گونه است که انرژی مورد نیاز برای ایجاد نور و جرقه از نیروی برق تامین می‌گردد.

بطوری که برای روشن نمودن آن از

  • باطری
  • کنترل دستی
  • ریموت آبشار سرد(از پر استفاده ترین محصولات سرد آتش بازی برای اجرا)
تفنگ CO2

تفنگ دستی CO2  انتخاب اول هر  DJ می‌باشد که در حین اجرای آن به شما امکان خلق جلوه های ویژه را در هر رویداد و همچنین صحنه‌های کنسرت می دهد. وقتی گاز را به داخل جمعیت پرتاب می‌کنید، فضای بصری زیبایی را خلق می‌کنید.

در اجرای محصولات سرد آتش بازی با تفنگ CO2، فقط باید دسته آن را با دو دست نگه دارید تا تعداد مشخصی از این گاز سفید را خارج کنید، فقط کافیست تفنگ هوای دی اکسید کربن را قبل از استفاده به بطری سیلندر دی اکسید کربن وصل کنید. که محدوده آن می تواند بین 6 تا 8 متر باشد.
کار با آن آسان است، برای شروع فقط کافیست ماشه آن را بکشید تا شروع به پخش گاز کند. از طرفی LED موجود در روی تفنگ شروع به درخشش می‌کند.

اجرای محصولات سرد آتش بازی(تفنگ CO2)

اجرای محصولات سرد آتش بازی(تفنگ CO2)

ممنون که همراه ما در مقاله اجرای محصولات سرد آتش بازی بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.