مقالات آتش بازی

اجرای فرفره گردان

اجرای فرفره گردان

امروزه اجرای فرفره گردان جزو ایده ها و خلاقیت های نو می‌باشد که مراسم را جذاب تر می‌کند. از جمله تجهیزاتی که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد دستگاه فرفره گردان می‌باشد. که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم.

اجرای فرفره گردان

می‌توان گفت دستگاه فرفره گردان یکی از تجهیزاتی است که امروزه برای جلوه بخشیدن بیشتر به جشن‌ها و مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که تاثیر بی نظیری روی مراسم‌ها دارد و اجرای فرفره گردان در جذاب تر کردن فضا بسیار اثر بخش است.

دستگاه فرفره گردان

دستگاه فرفره گردان

اگر شما علاقه به آتش بازی  و نورافشانی دارید و دنبال ایده های نو و جذاب برای خلق صحنه های ماندگار دارید و همچنین از فضای مناسب برای این کار برخوردار هستید ، پیشنهاد ما برای شما دستگاه فرفره گردان است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نور افشانی در مراسم عروسی بر روی لینک کلیک کنید.

دستگاه فرفره گردان

آبشار بر روی فرفره گردان

آبشار بر روی فرفره گردان

این دستگاه به این صورت است که قابلیت نصب 12 آبشار بر روی خود را دارد.

همانطور که در عکس بالا قابل رویت است، محل قرار گیری آبشار بر روی صفحات دایره ای گردان موجود می‌باشد.

روی هر بازوی خود 6 عدد آبشار را حمل میکند که بعد از روشن نمودن هر بازو، دستگاه را میتوان از طریق ریموت جداگانه کنترل کرد و افکتی از آتش همانند گل ایجاد نمود.

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

نحوه اجرای فرفره گردان

نحوه اجرای فرفره گردان

نحوه اجرای فرفره گردان

این دستگاه به این صورت است که با برق شهری شارژ می‌شود و تا چند مرحله میتواند آن را اجرا کند ، همچنین در این دستگاه برای استفاده اضطراری قسمت وارد کردن باطری قلمی نیز تعبیه شده تا بتوان در مواقعی که خود دستگاه شارژ ندارد و شارز آن تمام شده است بوسیله باطری  آن را روشن نمود و اجرا کرد.

انواع آن:
  • دستگاه فرفره گردان ریموت بی سیم آتش بازی برقی فلاور آفتاب
  • و همچنین مدل با سیم آن

مدل ریموت دار آن به این صورت می‌باشد که بعد از زدن ریموت، فشفشه ها خود به خود روشن شده و بازوها شروع به چرخش می کنند و به اجرای فرفره گردان می‌پردازند.

نتیجه گبری:

همان طور که در مطالب بالا گفته شد کاربرد اجرای فرفره گردان در عروسی ها و تولد ها، افتتاحیه ها، اختتامیه ها، ورودی تالارها، استیج ها و کنسرت ها و … بوده و از جذاب ترین دستگاه های صحنه می‌باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.