مقالات آتش بازی

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه

قطعا هر رویداد و مراسم و جشنواره ای با یک ایده بکر پایان شکوهمندی را از آن خود می‌کند. یکی از این ایده های جذاب اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه می‌باشد که امروز قصد داریم درباره آن صحبت کنیم. همراه ما تا پایان مقاله باشید.

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه

مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان خدمات آتش بازی را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند. که در مقاله های قبل به طور گسترده درباره خدمات آتش بازی در مراسم عروسی و اعیاد مذهبی و ملی اشاره کردیم. که برای آشنایی با هر یک از موارد اشاره شده ، می‌توانید به قسمت مجله آتش بازی در سایت رجوع کنید.

علاوه بر خدمات اشاره شده، بای فایرورک از لوازم آتش بازی برای برگزاری هر چه زیباتر شدن جشن اختتامیه نیز بهره می‌برد که باهم به آن نگاهی می‌اندازیم. همراه ما باشید.

اختتامیه یک مراسم، جشن، کنسرت، کسب و کار و حتی جشنواره های گوناگون از جمله جشنواره فجر ممکن است فرایندها و رویدادهای مختلفی به همراه داشته باشند. جنبه‌های گوناگونی وجود دارند که می‌توانند به موفقیت حرفه‌ای آن مراسم کمک کنند که باید آن‌ها را مد نظر قرار دهید. یکی از این جنبه‌ها اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه می‌باشد.

علاوه بر خدمات اشاره شده، بای فایرورک به اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه نیز می‌پردازد که باهم به آن نگاهی می‌اندازیم.

¤ دستگاه های جلوه صحنه:

این دستگاه ها به گونه ای است که فاقد جرقه یا آتش بازی سرد می‌باشند و بیشتر به مراسم و جشن های شما جلوه سینمایی و زیبا جهت فیلمبرداری و عکس برداری می‌بخشند مانند دستگاه های:

 • مه سنگین
 • یخ خشک
 • بخار ایستاده
 • تفنگ CO2
 • کاغذ پاش

از دستگاه های بالا علاوه بر استفاده در عروسی در کنسرت ها،  ویژه برنامه ها، جشن های ملی و مذهبی و همچنین افتتاحیه و اختتامیه نیز استفاده می‌شود.

¤ دستگاه های آتش بازی:

در این دستگاه ها اغلب جرقه و آتش بازی سرد توسط ریموت آبشار سرد انجام می‌پذیرد و سالن عروسی، عقد، نامزدی و حتی تولد شما را به شدت جذاب و دیدنی میکند.

این دستگاه ها عبارتند از:

 • ریموت بال فرشته
 • ریل تانگو
 • فرفره گردان
 • فلاور

حال که با دسته بندی دستگاه های موجود آشنا شده اید، وقت آن رسیده است به اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه بپردازیم.

بررسی اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه

دستگاه کاغذ پاش:

این دستگاه بوسلیه کپسول هوا اقدام به پاشیدن کاغذ می‌کند که ارتفاع آن به 8 متر می‌رسد و مناسب برای زمانی است که مراسم اختتامیه خود را با آن پایان دهید و نمای زیبایی برای لحظه عکس برداری و فیلمبرداری خلق می‌کند.

مدل دیگری از این محصول که کوچک می‌باشد، قابلیت قرارگیری کپسول قابل حمل درون جعبه خود را دارد و کاملا مناسب حمل و نقل می باشد.

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه(کاغذپاش)

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه(کاغذپاش)

دستگاه بخار ایستاده:

در اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه باید به بخار ایستاده اشاره کنیم. که نام دیگر این دستگاه ال ای دی بخار بالا نیز می‌باشد.

این دستگاه به گونه ای است که با مایع لیکوئید عمل می‌کند که پس از روشن کردن آن امکان خلق افکت بخار به همراه ال ای دی وجود دارد.

بخار ناشی از شکل گیری آن به ارتفاع بیش از 4 متر می‌رسد که LED های موجود در پایین دستگاه این امکان را می‌دهد که رنگ زیبایی درون این بخار شکل بگیرد.

این مه پاش قدرتمند جریان عمودی مه ایمن و مبتنی بر آب را پرتاب می کند و همزمان آن را با نور LED روشن می کند.

ترکیبی از LED های قرمز، سبز و آبی به شما این امکان را می دهد که به راحتی رنگ مناسب را برای روشن کردن مه ترکیب کنید.

با انتشار انفجارهای رنگی، مه و نور به ارتفاع 25 فوت(هر فوت معادل است با سی و نیم (30.5) سانتی متر)، جلوه ای شبیه به آتش سوزی ایجاد می کند.

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه(بخار ایستاده)

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه(بخار ایستاده)

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

دستگاه مه سنگین:

برای اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه باید به مه سنگین اشاره کنیم. دستگاه مه سنگین که به نام فوگ نیز شناخته می‌شود.
نحوه اجرای مه سنگین به این صورت است که توسط مایع مخصوصی که درون آن ریخته می شود، مه یا بخار مصنوعی با تراکم بالا شکل می‌دهد. همچنین لازم به ذکر است که دارای ریموت می‌باشد، به این صورت که شما میتوانید هر وقت خواستید دستگاه را روشن و خاموش کنید و به اجرای آن بپردازید.

به طور کلی دستگاه های مه ساز به دو دسته زیر تقسیم بندی می‌شوند:

دستگاه مه ساز معمولی

 دستگاه ابر ساز

که در این بین خود دستگاه ابر ساز شامل:

 1.  مایع مه سنگین
 2.  مه سنگین با یخ خشک

می‌باشد. در نمونه های قدیمی تر، دستگاه های ابر ساز با یخ خشک کار می‌کردند اما به مرور زمان در مدل های جدید مایع ابر ساز در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. طوری که دیگر لازم به استفاده از یخ شکن نباشد.

عمده تفاوت دستگاه های مه سنگین در (توان) آن ها می‌باشد، به این صورت که هرچه توان بیشتر باشد قدرت پوشش آن ها نیز بیشتر خواهد بود.

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه(مه سنگین)

اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه(مه سنگین)

تمام دستگاه های موجود در سایت بای‌ فایرورک از جمله دستگاه های اشاره شده در مطالب بالا تا یک سال دارای گارانتی می‌باشند و همچنین خدمات پس از فروش مادام العمر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه های موجود با ما در ارتباط باشید.

ممنون که همراه ما در مقاله( اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه )بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای دستگاه جلوه صحنه در اختتامیه ، آتش بازی عروسی و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.