مقالات آتش بازی

اجرای بادکنک آرایی تولد

اجرای بادکنک آرایی تولد

می‌خواهید تولد فرزندتان را زیباتر کنید، اما نمی‌‌دانید از کجا شروع کنید؟ اجرای بادکنک آرایی تولد از جمله مواردی است که به چشم نواز شدن جشن شما کمک می‌کند. با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

اجرای بادکنک آرایی تولد

تمام دنیا یک صحنه است، اما گاهی این صحنه نیاز به تزئینات سرگرم کننده دارد تا توجه اطرافیان را به خود جلب کند و ویترینی عالی برای سرگرمی ها ایجاد کند.

این روز ها خیلی از شرکت ها و تاسیسات و ورودی های تالار خواستار این هستند که تزئینات بادکنکی ساده برای رویداد های خود ایجاد کنند. حتی برای تزئین صحنه‌های مراسم‌های زیبا مانند جشن عروسی یا جشن سالگرد انیز ستفاده می‌شود.

دیدگاه عموم به بادکنک آرایی به این صورت می‌باشد که آن را فاقد ارزش هنری می‌دانند و این اشتباه است چون هر شخصی می‌تواند چند بادکنک را بدون نظم و هماهنگی و  همچنین بدون دقت نمودن به تناسب رنگ از سقف آویزان کند.

ساخت این سازه های زیبا و جذاب با انواع گوناگون بادکنک هایی نظیر فویلی، هیلوم، لاتکس، بوبو و … به مهارتهای زیادی نیازمند است که بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان با سالیان سال تجربه به هرچه باشکوه برگزارتر شدن مراسم شما کمک می‌کند.

تیم بای فایر‌ورک خانه یا سالن شما را با تم انتخابی برای جشن تولد فرزندتان تزئین می‌کند. این بسته تزئینی شامل انواع بادکنک‌های رنگی می‌باشد تا پس‌ زمینه‌ای عالی برای عکس‌هایتان به شما ارائه دهد.

اجرای بادکنک آرایی در تولد

اجرای بادکنک آرایی در تولد

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

این روزها تزئین مراسمات حائز اهمیت است و balloon decoration و تزئین بادکنک و اجرای بادکنک آرایی تولد جزو طراحی های پرطرفدار هر مراسمی می‌باشد. چرا که بسیاری از افراد آتش بازی را پر خطر برای مراسم خود می‌دانند، هرچند برای آن نیز راهکار هایی وجود دارد از جمله استفاده از وسایل آتش بازی سرد ولی با این حال اغلب مردم این روز ها به این سبک از زیباسازی روی می‌آورند.

انواع سبک های بادکنک آرایی

از آن جایی که تنوع و رنگ های گوناگونی در balloon decoration تولد و مراسم وجود دارد و از طرح های متفاوتی استفاده می‌شود، می تواند برطرف کننده سلیقه و نیاز هر شخصی در مراسمات مختلف باشد و باعث جلب رضایت مشتری گردد. به این صورت که اگر شما قصد اجرای بادکنک آرایی تولد دارید، ابتدا باید فضا و محل اجرای آن را به خوبی در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید در فضای باز و باغ تالار به انجام آن بپردازید، هرچند امکانات و ایده های جذابی برای با شکوه کردن فضا وجود دارد اما با این حال نباید از گرما و سرمای هوا و تاثیر آن بر بادکنک در جنس های مختلف غافل شد.

چند مدل محبوب از سبک های balloon decoration عبارت است از :

  • طاق بادکنک
  • ریسه بادکنک
  • دیوار بادکنک
  • سقف بادکنک
  • ستون بادکنک

اگر میخواهید از ایده های بالا در اجرای بادکنک آرایی تولد خود استفاده کنید، حتما به یک پمپ باد برقی بادکنک نیاز دارید که بادکنک ها را با توجه به تعداد بالای آن باد کنید.

بادکنک آرایی تولد

بادکنک آرایی تولد

ممنون که همراه ما در مقاله اجرای بادکنک آرایی تولد بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر اجرای مراسم نورافشانی و آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه و آتش بازی سرد و گرم در تشریفات عروسی و تولد(اجرای بادکنک آرایی تولد) همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.