مقالات آتش بازی

اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری

اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری

تاکنون لوازم آتش بازی و نور افشانی بسیاری را معرفی کردیم. امروز قصد داریم به نحوه اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری بپردازیم. همراه ما تا پایان این مقاله باشید.

اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری

به طور کل باید اشاره کنیم که لوازم آتش بازي به دو دسته :

زمینی

هوایی

تقسیم می‌شوند. که آتش بازي زميني خود به دو دسته :

گرم

سرد

از هم تفکیک مي شوند. هر کدام از اين آتش بازي ها و نور افشاني ها توسط وسايل مخصوصي انجام مي شود که بسته به نوع مراسم و محل برگزاري، میتوان از آن بهره برد و فضای جذاب و خیره کننده ای خلق کرد. آبشار گرم جزوی از آتش بازی زمینی می‌باشد.

مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان خدمات آتش بازی را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند. که در مقاله های قبل به طور گسترده درباره خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، چهارشنبه سوری و اعیاد مذهبی و ملی اشاره کردیم. که برای آشنایی با هر یک از موارد اشاره شده ، می‌توانید به قسمت مجله آتش بازی در سایت رجوع کنید.

بررسی اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری

بررسی اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

معرفی آبشار گرم برای اجرا در چهارشنبه سوری

 آبشار گرم که قدیمی تر از آبشار سرد به تهیه و تولید می‌رسید، به این صورت است که نیروی خود برای ایجاد نور و گرما از احتراق مواد شیمیایی به دست می آورد. اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری معمولا در فضاهای باز و وسیع انجام می‌پذیرد .

تنوع آبشار های سرد و گرم بر اساس دو مورد زیر می‌باشد :

  • ارتفاع جرقه آبشار و همچنین
  • میزان زمانی که آبشار روشن می ماند.

طبیعتا هر چه ارتفاع آبشار بیشتر باشد، زمان سوخت آبشار نیز بیشتر می‌شود و همچنین قیمت آبشار بیشتر خواهد شد و از آن در عروسی، افتتاحیه و اختتامیه که فیلم برداری انجام می شود و نیاز به زمان سوخت بیشتری دارد، استفاده می‌شود.

آبشار دستی نگین بزرگ

آبشار دستی نگین بزرگ از وسایل آتش بازی و آبشار های گرم محسوب میشود و به عنوان آبشار دستی نیز استفاده میشود. اگر به دنبال خرید وسیله آتش بازی از نوع آبشاری با حجم آتش متوسط در کنار قیمت مناسب هستید این محصول انتخاب بسیار خوبی برای شما می باشد.

این محصول تا ارتفاع 2 متر بالا رفته و زمان سوخت آن 40 ثانیه می‌باشد.

اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری(نگین بزرگ)

اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری(نگین بزرگ)

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

آبشار میخک نارگستر

آبشار میخک محصول دیگری از کارخانه نارگستر است. این آبشار علاوه بر اجرا در چهارشنبه سوری، مخصوص استفاده در مراسمات کوچک عروسی یا تولد یا دیگر جشن ها میباشد. بهتر است از این محصول در فضای باز استفاده شود. دارای ارتفاع 2 متر از آتش و دارای زمان سوخت 20 ثانیه میباشد که نحوه کار آن به گونه ای است که وقتی فتیله این آبشار روشن شود از داخل آبشار رنگ های متنوع آتش بازی خارج میشود.

اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری(میخک نارگستر)

اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری(میخک نارگستر)

آبشار مینا نارگستر

آبشار مینا هم جزو کوچکترین آبشارهای آتش بازی شناخته می‌شود ، این آبشار نیز همانند میخک نارگستر در فضای باز انجام می‌پذیرد. دارای ارتفاع 3 متر از آتش و دارای زمان سوخت 30 ثانیه میباشد که وقتی فتیله این آبشار روشن شود از داخل آبشار رنگ های متنوع آتش بازی خارج میشود.

سایر آبشار ها جهت اجرا در چهارشنبه سوری

آبشار رز ( دارای ارتفاع 4 متر از آتش و دارای زمان سوخت 25 ثانیه میباشد)

آبشار توسکا (مناسب برای اجرای آتش بازی زمینی  با مدت زمان سوخت بالا (60 ثانیه ) و ارتفاع 6 متر)

آبشار سرو (در 4 رنگ مختلف می تواند جلوه بسیار زیبایی از آتش بازی ایجاد نماید. این آبشار فیتیله ای می ‌باشد و برای مراسم نورافشانی زمینی استفاده میگردد . مدت زمان سوخت این محصول 40 ثانیه و ارتفاع آن 4 الی 5 متر می ‌باشد)

ممنون که همراه ما در مقاله اجرای آبشار گرم در چهارشنبه سوری بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.