مقالات آتش بازی

آتش بازی ورودی تالار

آتش بازی ورودی تالار

آتش بازی ورودی تالار قطعا لحظه ورود هر عروس و دامادی را زیباتر، خاص تر و لحظه ها را ماندگارتر می‌کند. همراه ما در ادامه این مطلب باشید.

آتش بازی ورودی تالار

تصور کنید در لحظه ورودتان به تالار پذیرایی ، هنگامی که هوا تاریک شده از میان تونلی از آتش سرد و فشفشه های رنگارنگ که در دو طرف ورودی شما قرار دارد به محل جشن وارد شوید و حلقه ای زیبا از آتش، دور تا دور شما قرار بگیرد اینکار صحنه ای هیجان انگیز و دیدنی برای میهمانان بوجود می آورد.

عروسی ماندگار

مسلما هر عروس و دامادی آرزو دارد مراسم عروسی آنها با شکوه و به یادماندنی باشد و خاطره شیرین آن در ذهن خود و میهمانان باقی بماند، به همین دلیل از چندین ماه قبل در تدارک کارهای مربوط به مراسم است.

اما برخی کارها در تشریفات مراسم هستند که نه تنها هزینه و وقت زیادی نمی گیرند بلکه بسیار زیبا و چشمگیر هستند و نشان دهنده ذوق و سلیقه شما برای میهمانان است.

گروه بای فایرورک مفتخر است، با اجرای هزاران مراسم آتش بازی عروسی در انواع و سبک های متنوع مانند آتش بازی ورودی تالار و هنگام برش کیک و… آماده اجرای یک مراسم ماندگار برای شما زوج ها عزیز می‌باشد.

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

آتش بازی و نور افشانی یکی از این کارهاست که شما میتوانید با هزینه ای نسبتا مناسب دقایق شیرین و هیجان انگیزی برای خود و میهمانان خلق کنید.

آتش بازی در فضای باز (ایمنی بالاتر)

در آتش بازی در تالار، برای اینکه شما بتوانید آتش بازی داشته باشید نیاز به یک فضای باز دارید، که البته وقتی مهمان های شما در فضای باز حضور داشته باشند آتش بازی جلوه زیادتری خواهد داشت.

پس بهتر است از تالار یا باغ تالاری که قصد دارید مراسم شما در آن برگزار شود، درخواست یک فضا مخصوص آتش بازی کنید، تا در اختیار شما قرار بدهد. هیچ وقت سعی نکنید اینکار را خودتان انجام بدهید چون ممکن است اتفاق ناگواری برای مهمان های شما رخ بدهد و شما را از آتش بازی پشیمان کند.

نورافشانی ورودی تالار

نورافشانی ورودی تالار

انواع آتش بازی ورودی تالار

انواع متنوعی از آتش بازی وجود دارد نظیر:

-آتش بازی گرم،

  • آتش بازی گرم :  به آبشارهای فیتیله داری می‌گویند که با آتش روشن می‌شوند. دارای دو و بو هستند و به همین دلیل در فضای باز استفاده می‌شود.
  • آتش بازی سرد : که آتش سرد در مراسم شما علاوه بر زیبایی فیلم و عکس شما حس هیجان را در میهمانان ایجاد میکند و باعث میشود تمام حواس ها به سمت شما معطوف شود.
  • نورافشانی آسمانی : که دستگاه هایی با نام شوتینگ در این نوع نورافشانی وجود دارد که مواد آتش زا را به آسمان پرتاب می کنند. شتینگ های ذکرشده از 16 شوت شروع می شود و تا 150 شوت هم ادامه دارد. 30، 40، 50، 60 و 70 ارتفاع این شوت ها می باشد.
جمع بندی

در پایان مطلب ” آتش بازی ورودی تالار ” می‌توان گفت که این یک نوع از سبک های آتش بازی در عروسی می باشد و با توجه به میزان بودجه‌ی که شما دارید میتوانید نوع آتش بازی را انتخاب کنید. پس بهتر است بدانید که هر چقدر میزان آتش بازی شما زیادتر شود میزان هزینه های شما نیز زیادتر می شود.

شما میتوانید زمان آتش بازی را نیز بیشتر کنید تا عروسی تان شکوه بیشتری داشته باشد. البته برای جلوه بیش تر آتش بازی میتوانید از دودهای رنگی نیز استفاده نمایید.

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.