مقالات آتش بازی

آتش بازی در فضای باز

آتش بازی در فضای باز

ما می خواهیم به شما کمک کنیم رویداد خود را جادویی کنید. و ما می توانیم این کار را با طراحی یک آتش بازی در فضای باز انجام دهیم.

آتش بازی در فضای باز

امروزه در انواع مختلف جشن ها و مراسمها چه خصوصی باشد و چه فراگیر ، زیباتر است توجه میهمانان حتی برای چند دقیقه ی کوتاه به سبکی متفاوت جلب شود. نورافشانی یا آتش بازي همان جلب توجه کوتاه اما ویژه و خاص است!
آتش بازی در دو مدل زمینی و آسمانی اجرا می شود که هر مدل شامل محصولات خاص خود می باشد.

آتش بازی در رویداد ها، جشن ها و مراسم‌های مختلف از جمله عروسی(آشنایی با آتش بازی عروسی) مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت آتش بازی نمایشی است که با استفاده از وسایل آتش بازی مخصوص، اشکال و جلوه های زیبایی از انفجار و فوران مواد منفجره، را به وجود می آورد.

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

تنوع آتش بازی در فضای باز

در محیط باز تنوع و امکانات زیادی برای اجرای آتش بازی و نورافشانی وجود دارد.(آتش بازی و نورافشانی چیست)

  • آتش بازی زمینی :

آتشبازی زمینی نیز خود به دو دسته آتشبازی سرد و گرم تقسیم می شود. که از وسایل آتش بازی زمینی می توان به آبشارهای گرم و سرد و چرخونک، فرفره و فلاشر و… اشاره نمود.

  • آتش بازی هوایی :

شامل به اصطلاح ستاره یا توپ های باز شونده است که از طریق موشک یا لانچر به سمت بالا هدایت یا پرتاب می شوند و با توجه به نوع توپ در ارتفاع مشخصی منفجر و ترکیبی از نور و آتش را ایجاد می کنند. از وسایل آتش بازی هوایی می توان به منور، کهکشان، چلچه، موشک و لانچر اشاره نمود که هر کدام زیبایی و اشکال خاصی از نورافشانی را ارائه می دهند. آتش بازی هوایی در فضای باز کاربرد دارد.

آتش بازی زمینی

آتش بازی زمینی

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.
نتیجه‌گیری :(ایمنی در آتشبازی فضای باز)

آتشبازی یک تفریح نمایشی است که در اغلب جشن ها و مراسمات شاد در سرتاسر دنیا انجام می‌شود.
آتش‌بازی یا پیروتکنیک لحظات هیجان انگیز و خاطره سازی را برای افراد رقم میزند.اما انجام این آتش بازی باید با روش های امن و محتاطانه صورت گیرد تا هیجان انگیز تر و سرگرم کننده تر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.