مقالات آتش بازی

آبشار روی کیک

آبشار روی کیک

در مجالس عروسی و همچنین تولد ها، کیک پایه همیشگی این مراسمات بوده است. با اضافه کردن آیتم جذابی مثل آبشار روی کیک جشن خود را جذاب تر کنید. همراه ما تا پایان مقاله باشید تا به بررسی دقیق این محصول بپردازیم.

آبشار روی کیک

مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان خدمات آتش بازی را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند. که در مقاله های قبل به طور گسترده درباره خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، چهارشنبه سوری و همچنین اعیاد مذهبی و ملی اشاره کردیم. که برای آشنایی با هر یک از موارد اشاره شده ، می‌توانید به قسمت مجله آتش بازی در سایت رجوع کنید.

علاوه بر خدمات اشاره شده، بای فایرورک از محصولات آتش بازی زمینی نیز بهره می‌برد که باهم به چگونگی اجرای آبشار روی کیک می‌پردازیم.

قطعا بخش مهم خدمات آتش بازی و نورافشانی به لوازم آن بستگی دارد که آن را به طور کل به دو دسته زیر تقسیم بندی می‌کنیم:

زمینی

هوایی

در ادامه قصد داریم به آبشار روی کیک بپردازیم که جزو دسته زمینی محسوب می‌شود.

بررسی آبشار روی کیک

بررسی آبشار روی کیک

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

بررسی آبشار روی کیک

جشن تولد از آن دسته از جشن هایی است که هیچوقت از ذهن آدمی پاک نمی‌شود، خصوصا کودکان که برای آنها بسیار حائز اهمیت است که چگونه اجرا شود.

این روزها فرزندان شما با وسایل آتش بازی بسیار سرگرم می‌شوند و به وجد می‌آیند و چه رویدادی بهتر از جشن تولد.

همان طور که مستحضر هستید آبشار ها به دو نوع گرم و سرد تقسیم می‌شوند.

آبشار رو کیک که آن را با نام دیگری همچون فشفشه روی کیک نیز می‌شناسند، گفته می‌شود.

این فشفشه ها به گونه ای می‌باشد که در بسته های 6 عددی قرار می‌گیرند و لازم به ذکر می‌باشد که سوختن این فشفشه خطری ایجاد نمی‌کند.

ویژگی های آبشار روی کیک

اگر بخواهیم ویژگی های این محصول را بررسی کنیم به این صورت می‌باشد که زمان سوختن آن 15 ثانیه می‌باشد و تا ارتفاع 30 سانتی متر بالا می‌رود.

اجرای آبشار روی کیک تولد

اجرای آبشار روی کیک تولد

سایر محصولات آبشار:

مراسم عروسی هر کسی یکی از به یاد ماندنی ترین روز هاست و اغلب سعی دارند تا به بهترین نحو این جشن رو برگزار کنند. کیک عروسی به خودی خود جذاب می‌باشد. یکی از راه های خلاقانه کردن و جلوه بخشیدن به فیلمبرداری و عکسبرداری مراسم عروسی خود، اجرای آبشار بر روی کیک می‌باشد.

آبشار های موجود در تیم ما فقط به اینجا ختم نمی‌شود، اگر در فضای باز یا باغ تالار به اجرای عروسی خود می‌پردازید، پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات زیر می‌باشد.

  • آبشار دستی نگین کوچک : از وسایل آتش بازی و آبشار های گرم به حساب می‌آید. اگر به دنبال خرید وسیله آتش بازی از نوع آبشاری با حجم آتش متوسط در کنار قیمت مناسب و همچنین آبشار دستی هستید این محصول میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این محصول به ارتفاع یک متر و به مدت 40 ثانیه می‌سوزد.
  • آبشار دستی نگین بزرگ : این محصول مشابه قبلی می‌باشد منتهی ارتفاع آن تا 2 متر می‌رسد.
  • آبشار میخک : این آبشار مناسب استفاده در مراسمات کوچک عروسی یا تولد یا دیگر جشن ها میباشد. حتما باید در فضای باز استفاده شود. ارتفاع آن به 2 متر می‌رسد و  زمان سوخت آن نیز 20 ثانیه میباشد. به این صورت که وقتی فتیله آبشار روشن شود از داخل آبشار رنگ های متنوع آتش بازی خارج میشود.
  • آبشار اطلس :  این آبشار نیز کاربردی شبیه آبشار میخک دارد و دارای ارتفاع 2 متر از آتش و همچنین زمان سوخت 30 ثانیه میباشد.
اجرای آبشار روی کیک عروسی

اجرای آبشار روی کیک عروسی

برای مشاهده سایر محصولات به قسمت فروشگاه سایت رجوع کنید.

ممنون که همراه ما در مقاله آبشار روی کیک بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.