مقالات آتش بازی

اجرا آتش بازی 22 بهمن ماه در جشن ملی

اجرا آتش بازی 22 بهمن ماه در جشن ملی

آتش بازی 22 بهمن در جشن ملی

بهمن ماه، از ماندگارترین و به یادماندنی ترین روزها در تاریخ ملت بزرگ ایران است. روزهای پیروزی انقلاب اسلامی که رساترین فریاد انقلابی تاریخ به گوش جهانیان رسید، الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود. اجرا آتش بازی این شب را خاطره انگیز می کند.

در سال های مبارزه با رژیم طاغوت قبل از انقلاب، بالاخره روز سرنوشت فرا رسید و در 22 بهمن 1357، نظام پوسیده ستمشاهی فرو ریخت . ریشه های فاسد دودمان سیاه پهلوی از این کشور اسلامی کنده شد. مبارزه پانزده ساله ملت مسلمان ایران به رهبری امام خمینی (ره) به ثمر رسید . با سرنگونی نظام 2500 ساله شاهنشاهی، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پیروز گردید.

مردم ایران همه ساله در یوم الله 22 بهمن، طبق سنت 40 ساله ی ملت غیور ایران در شامگاه 21 بهمن ماه بر فراز بام ها طنین “الله اکبر” طنین انداز می شود . تلفیق آن با صدای نورافشانی به طور مداوم به گوش می رسد.
برای برگزاری هرچه باشکوه تر ایام‌الله دهه فجر، برگزاری سازمانی، آتش بازی هوایی و دیگر برنامه های خود را به مجموعه ی نورافشانان بسپارید. اجرای مراسم نورافشانی یا اجرا آتش بازی برای روز 22 بهمن، از جمله تمهیداتی است که سازمان ها و ارگان ها برای اجرای بهتر و زیباتر جشن پیروزی انقلاب اسلامی اخذ می کنند.

فروشگاه آتش بازی بای فایرورک

بای فایرورک ، از جمله باسابقه ترین و بهترین تیم ها و مجموعه های نورافشانی در ایران است که برای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و جشن 22 بهمن، با تکیه بر دانش و بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد و محصولات، طراحی آتش بازی هوایی و زمینی، آبشار سرد برای سالن های مسقف، انواع دود دستی و دود رنگی و موارد بسیار دیگر، به ارائه ی خدمات برای جشن ارگان های دولتی، سازملن ها و شرکت ها می پردازد.

با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و بهره گیری از دستگاه ریموت آتش بازی، می توان مراسم آتش بازی 22 بهمن را با زمانبندی و زیبایی هر چه تمام تر برگزار کرد. استفاده از ریسه های نوری، آذین بندی، استفاده از گل و بادکنک برای تزئین سن محل برگزاری جشن، از دیگر خدمات مجموعه ی نورافشانان است که می تواند بهترین مکمل برای نورافشانی مراسم باشد.
استفاده از انواع فشفشه و آبشار سرد، دود رنگی و مه سنگین برای اجرا در سالن جلوه ی بی نظیری دارد.

درباره نورافشانان

فروشگاه آتش بازی یکی از فروشگاه های مجموعه نوافشانان می باشد که با سرعتی بالا و کیفیتی درجه یک اقدام به ارائه خدمات اینترنتی می کند. اجراي نورافشاني و لوازم آتش بازی خدماتی است که نورافشانان ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.