مقالات آتش بازی

اجرای نورافشانی 22 بهمن

اجرای نورافشانی 22 بهمن

22 بهمن که از آن به عنوان مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یاد می‌شود همواره در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه همراه ما در اجرای نورافشانی 22 بهمن باشید.

اجرای نورافشانی 22 بهمن

در ایران هر ساله با توجه به سالگرد پیروزی انقلاب ۱۳۵۷ ، آخرین روز دهه فجر یعنی 22 بهمن جشن بزرگی برگزار می‌کنند. در این روز مردم ایران به خیابان‌ها و میدان های بزرگ شهر آمده و راهپیمایی می‌کنند و همزمان به آتش بازی و نورافشانی می‌پردازند.

مجموعه بای فایرورک تحت نظارت نورافشانان خدمات آتش بازی را به بهترین نحو برای شما اجرا می‌کند. که در مقاله های قبل به طور گسترده درباره خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، چهارشنبه سوری و اعیاد مذهبی و ملی اشاره کردیم. که برای آشنایی با هر یک از موارد اشاره شده ، می‌توانید به قسمت مجله آتش بازی در سایت رجوع کنید.

قطعا بخش مهم خدمات آتش بازی برای اجرای نورافشانی 22 بهمن و دهه فجر به لوازم آن بستگی دارد که آن را به طور کل به دو دسته زیر تقسیم بندی می‌کنیم:

زمینی

هوایی

ناگفته نماند که خود آتش بازی زمینی در واقع به دو دسته زیر تقسیم می‌شوند :

گرم

سرد

هر کدام از اين آتش بازي ها و نور افشاني ها توسط وسايل مخصوصي انجام مي شود که بسته به نوع مراسم و محل برگزاري، میتوان از آن استفاده برد و به اجرای خدمات آتش بازی پرداخت. به مناسبت سالگرد این اتفاق، همه ساله در شهرهای ایران مردم به اجرای این جشن می‌پردازند.

نحوه اجرای نورافشانی 22 بهمن

نحوه اجرای نورافشانی 22 بهمن

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

لوازم اجرای نورافشانی 22 بهمن

اکنون که با انواع آتش آشنا شده اید، وقت آن رسیده که لوازم اجرای نورافشانی 22 بهمن بپردازیم.

اجرای راکت آتش بازی در 22 بهمن:

اجرای این محصول که بسیار شبیه به پروانه عمل می کند به این صورت است که پس از روشن کردن آن، قادر خواهید بود تا ارتفاع 15 متر به بالا بفرستید.

اما تفاوت آن با پروانه این می‌باشد که این محصول به طور مستقیم به آسمان میرود و خاموش می‌شود.
همچنین وقتی به بالا پرتاب می‌شود خطی از نور در آسمان شکل می‌دهد و مراسم 22 بهمن را در طول راهپیمایی جذاب تر می‌کند.

به طور کلی استفاده از لوازم آتش بازی هوایی باید به گونه ای باشد که در فضای باز انجام گیرد. معمولا در فضای بسته که قصد اجرای نورافشانی 22 بهمن را دارید، پیشنهاد ما به شما لوازم آتش بازی سرد و یا دستگاه های جلوه صحنه است که جلوتر به آن اشاره ‌می‌کنیم .

اجرای نورافشانی 22 بهمن با راکت

اجرای نورافشانی 22 بهمن با راکت

کهکشان و انواع آن:

کهکشان نیز مانند سایر لوازم نورافشانی وقتی به آسمان شلیک می‌شود تولید نور و صدا می کنند و با توجه به رنگ و طرحی که دارند و با توجه به انواع آن که به تعداد شوت بستگی دارد، به شکل گل های زیبا و آتشین در آسمان نمایان می شوند. که باهم انواع آن را بررسی می‌کنیم.

 • کهکشان 9 شوت 1 اینچ
 • کهکشان 25 شوت 2 اینچ
 • کهکشان 16 شوت 2 اینچ
 • کهکشان 7 شوت 2 اینچ
چلچله و انواع آن:

از محصولات نورافشانی هوایی که مناسب اجرای نورافشانی 22 بهمن می‌باشد و همچنین بی­ صدا نیز می‌باشد و عملکردی تقریبا مشابه با کهکشان دارد، چلچله است.

چلچه مانند یک خط نورانی به سمت آسمان پرتاب می‌شود و نورافشانی بسیار جذابی را نمایانگر می‌کند ولی انفجاری توسط آن صورت نمی­گیرد.

 • چلچله شهاب 8 شوت 
 • چلچله 6 شوت 
 • چلچله 36 شوت

برای مشاهده سایر محصولات آتش بازی هوایی برای اجرا در چهارشنبه سوری به قسمت فروشگاه سایت رجوع کنید.

معرفی آبشار ها:

در معرفی محصولات جدید نورافشانی زمینی باید به انواع آبشار ها اشاره نمود. همان طور که مستحضر هستید آبشار ها به دو نوع گرم و سرد تقسیم می‌شوند.

محصولات آبشار گرم
 • آبشار دستی نگین کوچک : از وسایل آتش بازی و آبشار های گرم به حساب می‌آید. اگر به دنبال خرید وسیله آتش بازی از نوع آبشاری با حجم آتش متوسط در کنار قیمت مناسب و همچنین آبشار دستی هستید این محصول میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این محصول به ارتفاع یک متر و به مدت 40 ثانیه می‌سوزد.
 • آبشار دستی نگین بزرگ : این محصول مشابه قبلی می‌باشد منتهی ارتفاع آن تا 2 متر می‌رسد.
 • آبشار میخک : این آبشار مناسب استفاده در مراسمات دهه فجر یا دیگر جشن ها میباشد. حتما باید در فضای باز استفاده شود. ارتفاع آن به 2 متر می‌رسد و  زمان سوخت آن نیز 20 ثانیه میباشد. به این صورت که وقتی فتیله آبشار روشن شود از داخل آبشار رنگ های متنوع آتش بازی خارج میشود.
 • آبشار اطلس :  این آبشار نیز کاربردی شبیه آبشار میخک دارد و دارای ارتفاع 2 متر از آتش و همچنین زمان سوخت 30 ثانیه میباشد .
اجرای نورافشانی 22 بهمن با آبشار

اجرای نورافشانی 22 بهمن با آبشار

لازم به ذکر است که تیم ما علاوه بر محصولات و لوازم آتش بازی و نورافشانی ، از دستگاه های جلوه صحنه نیز بهره می‌برد.

از آنجایی بیشتر افراد ترجیح میدهند در سالن یا فضای بسته به اجرای نورافشانی 22 بهمن بپردازند. حال می‌خواهد توسط سالن های شهرداری یا ارگان های محلاتی باشد و یا برنامه های صدا و سیما پیشنهاد ما به شما استفاده از دستگاه های جلوه صحنه می‌باشد.

تمام دستگاه های موجود در سایت بای‌ فایرورک  از جمله دستگاه های یخ خشک، بخار ایستاده، دستگاه کاغذ پاش و … که تا یک سال دارای گارانتی می‌باشند و همچنین خدمات پس از فروش مادام العمر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه های موجود با ما در ارتباط باشید.

ممنون که همراه ما در مقاله( اجرای نورافشانی 22 بهمن )بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر نورافشانی و اجرای خدمات آتش بازی در مراسم عروسی ، آتش بازی افتتاحیه و اختتامیه و نوروز و چهارشنبه سوری، آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.