مقالات آتش بازی

اجرای نورافشانی و مراسم آتش بازی حرفه ای

اجرای نورافشانی و مراسم آتش بازی حرفه ای

اجرای آتش بازی و نورافشانی

اجرای نورافشانی و اجرای آتش بازی تماشایی و مهیج در جهان

روزهای آخر سال برای ما ایرانیان سراسر شور و هیجان است. از تلاش و تکاپو برای نو کردن وسایل مورد نیاز زندگی گرفته تا خانه تکانی شب عید.
اما بدون شک ویژه‌ترین اتفاق در روزهای پایان سال برای اکثر ایرانیان سه‌شنبه آخر سال موسوم به چهارشنبه سوری باشد.
شبی که از ابتدای آن همراه با آتش بازی‌ و نمایش‌های خارق‌العاده با استفاده از آتش و مواد محترقه است.
شاید برای شما هم جالب باشد که در بسیاری از کشورهای دیگر نیز به مناسبت روز استقلال سیاسی و یا سال نو آتش بازی‌هایی مشابه آنچه ما در ایران داریم، اتفاق می افتد.

پنج مورد از مشهورترین این مراسم ها را با هم می بینیم:

    1. آتش بازی سال نو در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا اگر در روز سال نو میلادی در California بودید، آتش بازی بی‌نظیر در کنار رودخانه را از دست ندهید. آتش بازی‌های زیبا در کنار پل Golden Gate علاوه بر نورانی کردن آسمان در تاریکی شب، خاطرات بی نظیری را برای شما رقم خواهد زد که تا آخر عمر از یاد نخواهید برد.
    2. آتش بازی دیوالی (Diwali) در هند از اواسط اکتبر تا اواسط نوامبر، مردم هند Diwali یا جشنواره نور را جشن می گیرند. آتش بازی یکی از بزرگترین بخش های این جشن به شمار می آید. در طول این مراسم می توانید از آتش بازی با شکوه و گاها ترسناک و حیرت انگیز لذت ببرید. اگر در این ایام در هند بودید، حتما از این فرصت برای مشاهده این جشن با شکوه استفاده کنید
    3. جشن Guy Fawkes Night در انگلستان هر ساله در تاریخ ۵ نوامبر مردم انگلستان در مراسم Guy Fawkes Night شرکت می کنند. این مراسم با نام Bonfire یا آتش بزرگ نیز شناخته می شود. این مراسم برای گرامیداشت شکست توطئه‌ای در پارلمان انگلستان برگزار می‌شود. Guy Fawkes یکی از این توطئه گران اصلی به شمار می آمد. آتش بازی جزئی جداناپذیر جشن‌ها و مراسم‌های بزرگ در سرتاسر انگلستان است.
    4. نمایش نورافشانی Reveillon در برزیل هر ساله در ایام سال نو بدون شک ریو دو ژانیرو (Rio de Janeiro) با انرژی‌ترین و جالب‌ترین شهر دنیا است. هر ساله در سواحل Copacabana Beach آتش بازی مهیج و نفس‌گیری در این ایام برگزار می شود که شاید هیچ آتش بازی در دنیا توان رقابت با این آتش بازی مهیج و حیرت آور را نداشته باشد.
    5. جشن آتش بازی روز ملی استرالیا افرادی که به دنبال آن هستند، آتش بازی‌های بدون توقف و جذاب را مشاهده کنند نباید روز ملی استرالیا را از دست بدهند. در ۲۶ ژانویه که در استرالیا تعطیل رسمی نیز به شمار می آید، این روز در بندر Darling به وسیله آتش بازی‌هایی که واقعا بیش از حد شیفته‌کننده است جشن گرفته می شود.

نورینه مجری آتش بازی و نورافشانی حرفه ای در ایران

همچنین نورافشانان فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی در سراسر ایران را بر عهده دارد و دارنده برترین کیفیت در سطح بازار است.

درباره نورافشانان

فروشگاه آتش بازی یکی از فروشگاه های مجموعه نوافشانان می باشد که با سرعتی بالا و کیفیتی درجه یک اقدام به ارائه خدمات اینترنتی می کند. اجراي نورافشاني و لوازم آتش بازی خدماتی است که نورافشانان ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.