مقالات آتش بازی

آتش بازی دهه فجر توسط نورافشانان

آتش بازی دهه فجر توسط نورافشانان

دهه فجر،به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می‌شود که طی آن سید روح‌الله خمینی بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ یه ایران وارد و در نهایت با اعلام بی‌طرفی ارتش شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد.

هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در ایام دهه فجر سازمان‌ها، ادارات دولتی اقدام به برگزاری سمینارها و همایش‌ها می کنند.

در ایام دهه ی فجر،جشنواره فجر که بزرگترین جشنواره دولتی فیلم، تئاتر و موسیقی ایران است معمولاً در طول دهه فجر برگزار می‌شود.

مردم تهران به پیروی از ملت بزرگ ایران اسلامی ، غریو فریادهای کوبنده و بانک رسای الله اکبر را از بلندای آسمان این شهر به گوش جهانیان رسانده و با این فریادها یادآور تکبیرهای بهمن ماه سال 1357 شدند که موجب درهم شکستن تمامی کاخ های ظلم و طاغوت شد.

شب 22 بهمن مردم سراسر ایران ساعت 21 در آستانه فرا رسیدن این روز بزرگ با حضور در بام ها، کوچه ها و خیابان‌ها ندای الله اکبر سر می دهند و همزمان با آن آتش بازی و نورافشانی آسمانی اجرا می شود و آسمان در زیبایی این لوازم (آتشبازی) زیبا می درخشد.

درباره نورافشانان

فروشگاه آتش بازی یکی از فروشگاه های مجموعه نوافشانان می باشد که با سرعتی بالا و کیفیتی درجه یک اقدام به ارائه خدمات اینترنتی می کند. اجراي نورافشاني و لوازم آتش بازی خدماتی است که نورافشانان ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.