مقالات آتش بازی

آتش بازی افتتاحیه

آتش بازی افتتاحیه

قطعا هر کسی که کسب و کار جدیدی راه انداخته‌ باشد از همان روز اول به دنبال جذب مشتری است. یکی از جذاب ترین ایده ها آتش بازی افتتاحیه می‌باشد.

آتش بازی افتتاحیه

وقتی صحبت از ایجاد و اجرای افتتاحیه در کسب و کار جدید از جمله فروشگاه، شرکت، موسسات گوناگون و حتی مغازه و همچننین استادیوم، کنسرت و … می‌باشد، ایده ها و ترفند های جذابی برای هرچه زیباتر شدن این مراسم به ذهن می‌رسد که از جذاب ترین آن می‌توان به استفاده از لوازم آتش بازی اشاره کرد.

اگر تصمیم به برگزاری این مراسم دارید، اجرای آتش بازی افتتاحیه را به تیم حرفه‌ای و باسابقه‌ی مجموعه بای فایرورک بسپارید.

لوازم آتش بازی در افتتاحیه

لوازم آتش بازی در افتتاحیه

به طور کل می‌توان گفت لوازم آتش بازي به دو دسته :

  • (هوايي)
  • (زميني)

آبشار ها از جمله لوازم آتش بازی زمینی اند.

تقسيم بندي مي‌شوند که آتش بازي زميني در واقع به دو دسته :

  1. گرم
  2. سرد

از هم تفکیک مي شوند. هر کدام از اين آتش بازي ها و نور افشاني ها توسط وسايل مخصوصي انجام مي شود که بسته به نوع مراسم و محل برگزاري، میتوان از آن استفاده برد.

آتش بازی با ایمنی بالاتر

در آتش بازی در افتتاحیه برای اینکه شما بتوانید آتش بازی داشته باشید نیاز به یک فضای باز دارید، که البته وقتی مهمان و بیننده های شما در فضای باز حضور داشته باشند آتش بازی و نورافشانی جلوه زیادتری خواهد داشت.

هر چند با آتش بازی سرد امکان اجرا در فضای بسته را نیز دارید، که درباره آن توضیحات کامل را می‌دهیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

اجرای آتش بازی افتتاحیه

اجرای آتش بازی افتتاحیه

| جهت ارتباط با کارشناسان ما در رابطه با موضوع آتش بازی ورودی تالار و استعلام قیمت لطفا به واتساپ گروه بای فایروک پیام دهید.

آتش بازی گرم : 

به آبشارهای فیتیله داری می‌گویند که با آتش روشن می‌شوند. دارای دود و بو می‌باشند.

آتش بازی گرم در مراسم افتتاحیه بهتر است در فضای باز استفاده شود و به طور مثال در ورودی فروشگاه، شرکت، موسسات و حتی مغازه ها چرا که فتیله و گوگرد موجود درلوازم آتش­بازی گرم، گرمای زیادی تولید می­کنند و این امر سبب می شود که باعث بروز خسارت برای لوازم نزدیک آن ­شود.

همچنین بهتر است برای داشتن جشنی امن تر با لوازم آتش­بازی گرم به مراقبت­ های لازم توجه نمود.

کهکشان:

 کهکشان­ ها توپ­ هایی می‌باشند که توسط لانچر­های مخصوص در یک خط عمود به سمت آسمان شلیک شده و تا ارتفاع بین 20 تا 200 متر بالا می­روند و در ارتفاع مشخصی با توجه به ارتفاع تعیین شده روی محصول منفجر می­شوند و نور افشانی می­کنند. این دسته از لوازم آتش بازی گرم در افتتاحیه می‌باشد.

چلچله:

یک محصول بی­ صدای آتش­بازی می‌باشد که عملکردی تقریبا مشابه با کهکشان دارد. چلچه مانند یک خط نورانی به سمت آسمان پرتاب می‌شود و نورافشانی بسیار زیبایی را جلوه می­دهد ولی انفجاری صورت نمی­گیرد.

فشفشه:

این محصول محبوب که در اکثر جشن­های تولد و جزو آتش بازی گرم در افتتاحیه نیز می‌باشد، دیده می­شود با پرتاب کردن جرقه­ های نورانی و صدایی مانند فشفشه نورافشانی کرده و به محصول مورد علاقه­ عموم به خصوص کودکان تبدیل شده است.

آبشار گرم چیست:

از پرکاربرد ترین وسایل آتش بازی افتتاحیه است. آبشار گرم که قدیمی تر از آبشار سرد به تهیه و تولید می‌رسید، نیروی خود برای ایجاد نور و گرما از احتراق مواد شیمیایی به دست می آورد. از آبشار گرم معمولا در فضاهای باز و وسیع استفاده می شود و بهتر است از آن در ورودی مراسم استفاده شود.

تنوع آبشار های سرد و گرم بر اساس دو مورد زیر می‌باشد :

  • ارتفاع جرقه آبشار و همچنین
  • میزان زمانی که آبشار روشن می ماند.
نورافشانی و آتش بازی افتتاحیه

نورافشانی و آتش بازی افتتاحیه

آتش بازی سرد :

استفاده از لوازم آتش بازی افتتاحیه از جمله آتش بازی سرد امروزه بسیار رایج شده است. در وسایل آتش بازی سرد از جرقه و گرمای زیاد خبری نمی‌باشد. در حقیقت این وسایل به گونه ای طراحی شده اند که دارای گرما و حرارت بسیار کمی می‌باشند و جرقه های آتش زا ندارند.
و به همین منظور به اجسام و لباس های میهمانان و بیننده و افراد شرکت کننده آسیبی نمیرساند. همچنین این وسایل توسط ریموت از راه دور کنترل و اجرا می شوند.

آتش بازی سرد در سالن بسته نیز قابل اجرا است آن هم به دلیل نداشتن دود و بی خطر بودن آن

انواع مختلف آتش بازی سرد :

آتش بازی سرد ۳ متر ۳۰ ثانیه
آتش بازی سرد ۴ متر ۴۰ ثانیه
آتش بازی سرد ۵ متر ۵۰ ثانیه

ممنون که همراه ما در مقاله آتش بازی افتتاحیه بودید.

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر اجرای مراسم نورافشانی و آتش بازی افتتاحیه و همچنین آتش بازی سرد در تشریفات عروسی ، همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.