مقالات آتش بازی

چند نکته مهم اجرای آتش بازی عروسی

چند نکته مهم اجرای آتش بازی عروسی

در این مقاله میخواهیم درباره ی چند نکته مهم اجرای آتش بازی عروسی  صحبت کنیم لطفا تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

انتخاب آتلیه فیلم برداری ، سرویس شام ، موزیک ، مراسم آتش بازی ، آرایشگاه و… از جمله مواردیست که توسط تشریفات به عروس و داماد ها پیشنهاد  داده خواهد شد .
باید بگوییم از اصلی ترین و مهم ترین وظیفه تیم تشریفات هماهنگ و یک دست کردن تمام  پرسنل فعال در شب عروسی می باشد.

اما باید همواره توجه داشته باشید که کدام مجموعه و گروه را برای کارهای تخصصی مراسم خود مانند نورافشانی آن انتخاب می کنید .
در نخستین گام میزان بودجه ای را که برای تشریفات مجالس و آتش بازی عروسی تعیین کرده اید را مشخص کنید . به این ترتیب می توانید در میان موسسه های تشریفاتی و مجموعه های فروش و اجرای آتش بازی ، بهترین  آن ها را انتخاب کنید .

انتخاب یک مجموعه ی ماهر و دقیق ، اصلی ترین گامی است که باید برای برپایی یک مراسم رویایی بردارید .

 

 

نکات مهم برای اجرای آتش بازی مراسم عروسی

 | برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر محصولات و آتش بازی و نورافشانی مارا در صفحه اینستاگرام دنبال کنید|

چند نکته مهم اجرای آتش بازی عروسی :

نکته اول :

تازه عروس و داماد ها باید به این نکته توجه داشته باشند که کمیت و تعدد خدماتی که از سوی یک موسسه تشریفاتی ارائه می شود ملاک اصلی و مهم تعیین سطح آن ها نخواهد بود .

کیفیت اولین و مهمم ترین گزینه ای است که باید به آن توجه کنید ! مجموعه بای فایرورک با انتخاب بهترین متخصصان اجرای مراسم آتش بازی و همچنین استفاده از لوازم آتش بازی ایمن با بهترین کیفیت و استاندارد ، انتخابی ایده آل برای مراسم عروسی شما خواهد بود .

نکته ی دوم :

سعی کنید در زمان انتخاب مجموعه ی تشریفاتی و نور افشانی ، از عروس و دامادهایی که در گذشته مراسم خود را به آن ها سپرده اند ، پرس و جو نمایید و میزان رضایت آن ها را بسنجید .

نکته سوم :

ما با بررسی و شناخت و آگاهی کامل درباره ی مجموعه های نورافشاني و آتش بازی میتوانیم انتخاب و تصمیم درست و صحیحی در مورد اجرای مراسم مان داشته باشیم.

همچنین در صورت امکان میتوانیم با شرکت در یکی از مراسم های آنان نیز در انتخاب بهترین گزینه تصمیم درستی بگیریم.

رزومه ی درخشان مجموعه ی بای فایرورک با اجراهای بزرگ در سطح ملی و کشوری ، گواهی بر کیفیت بالای خدمات این مجموعه می باشد .

نکته ی چهارم :

سعی نمایید که نمونه کارهای مجموعه ها را در فضاهای مجازی هم چون : وبسایت ، اینستاگرام، تلگرام و… بررسی کنید. در این میان از نظرات کاربران و مشتریان سابق آن ها غافل نشوید !

 

نکات مهم برای اجرای آتش بازی مراسم عروسی

 

 | برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر محصولات و آتش بازی و نورافشانی مارا در صفحه اینستاگرام دنبال کنید|

 

 

اجرای آتش بازی مراسم عروسی

نکات ضروری و مهمی که به هنگام آتش­ بازی باید توجه کرد :

  • از نگه­داری و انباشت مواد آتش­ زا و خطر آفرین در خانه جدا خودداری کنید.
  • محصولات آتش ­بازی و نورافشانی را از اطفال خود دور نگه دارید.
  • از پرتاب فشفشه و محصولاتی اتش زا به سمت درختان وگیاهان جدا خودداری کنید.
  • قبل از جمع­ آوری بقایای آتش ­بازی از خاموش بودن آن­ها اطمینان کامل حاصل کنید.
  • در هنگام آتش ­بازی لوازم اطفاء و خاموش کننده آتش را در دسترس قرار دهید.

 

گروه بای فایرورک با بیش از ۱ دهه سابقه در امر اجرای مراسم نورافشانی و همچنین فروش لوازم آتش بازی و نورافشانی مجاز یکی از پیشگامان این عرصه می باشد. از ویژگی های این فروشگاه میتوان به استاندارد بودن تمامی محصولات اشاره کرد که در کشور عزیزمان طراحی و توسط متخصصین ایرانی تولید می شود لذا تمامی محصولات استفاده شده در اجرای آتشبازی و یا فروشگاه آنلاین ما مجاز و با افتخار ، تولید ملی میباشد.

برای مشاهده محصولات فروشگاه و خرید آنلاین میتوانید به بخش فروشگاه مراجعه کرده و یا از طریق نصب اپلیکیشن و یا ربات تلگرامی ما اقدام به ثبت سفارش نمایید. تمامی محصولات ارائه شده دارای ضمانت سلامت فیزیکی میباشند و درصورت عدم رضایت پس از تماس تلفنی با مدیریت فروشگاه قابل تعویض است . همچنین نحوه ارسال محصولات از طریق پیک و باربری میباشد که برای عزیزان ساکن تهران بصورت رایگان ارسال میگردد.جهت ثبت سفارش وسایل و محصولات آتش بازی سرد و گرم در مراسمات شما با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.